3. den

Dopoledne probíhaly míčové hry a trénink koordinace. Odpoledne byli hráči rozděleni do 4 skupin a prováděli balanční cvičení, protahování, učili se skákat přes švihadlo a hráli frisbee. Poté si zahráli fotbálek a rugby. Po svačině jsme rozdělili děti na dvě skupiny, které se vydali na trasu šipkované (zaměřené na hokejou tematiku), na jejímž konci nalezli odměnu. Večer byl táborák, buřty a dětské šampaňské.

2. den

Do krásného slunečného rána se malí hokejisté probudili v 7:15. Pomalu jsme se oblékli a šli na rozcvičku. Následovala bohatá a vydatná snídaně a ranní hygiena. Během dopoledne děti vyráběly týmové vlajky a brankářské masky. Trénovaly koordinaci na opičí dráze a závodily na čas. K obědu si daly nudlovou polévku a guláš s těstovinami. Po obědě jsme chlapcům pustili pohádku. Odpoledne hráli hokejisté rugby a prováděli cvičení na rozvoj rychlosti. Po svačině hráli hry v lese. Soutěže jsme vyhodnotili a všichni hokejisté dostali sladké odměny.

1. den

Při příjezdu dostal každý hráč týmové tričko s logem HC Rakovník a svým jménem. Po ubytování byli chlapci seznámeni s pravidly pohybu po táboře a samozřejmě se slušným chováním. Následovala prohlídka tábora, ukázka jídelny a sociálního zařízení. Ke svačině si kluci dali croisant s nutelou. Poté přišlo rozdělení chlapců do družstev a losování názvů týmů NHL. Vylosováni byli Nashville Predators, Florida Panthers, Anaheim Ducks, Arizona Coyotes.

                               
Nashville Predators Florida Panthers Anahaim Ducks Arizona Coyotes
Predátoři Panteři Kačeři Kojoti

Adam
Denis
Miki
Anička
Ondra

Julek
Matyáš
Honzík
Radeček
Matěj
Tobiáš L.
Jan
Samuel
Kuba
Luky
Lukáš
Radim
Jirka
Tobík K.
Radímek

Poté jsme si zahráli fotbálek a také jsme se vykoupali v bazénu. K večeři si kluci dali kuřecí rízek s bramborem a rajčátky. Polovina sportovců si šla dát nášup. Po večeři byla skvělá přednáška o myslivosti a rybaření. Kluci si prohlédli znehodnocenou brokovnici a paroží. Poté už jen hygiena a šupky do postýlky. Fotky ve fotogalerii.

Podporují nás

                             

            
Křivonet
 

Josef Kýna - děkujeme

Jiří Cédl - děkujeme

Aleš Hamouz - děkujeme

Štěpán Špatenka - děkujeme

Kalendář akcí

<Červen 2022>
PoÚtStČTSoNe
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30